Rēķinu izrakstīšana vasarā

Nu ir pienācis vissiltākais periods gadā – vasara. Draugi un paziņas visapkārt plāno atvaļinājumus un par darbu domā mazāk. Vasarā ir grūtāk strādāt un parasti uzņēmēji neplāno uz vasaras sezonu nekādus jaunus projektus, ja vien tie nav saistīti ar izklaidi un atpūtu. Kaut gan rēķinu izrakstīšana vasaras periodā šķiet garlaicīga nodarbošanās, nesen parādījusies sistēma Billflip, piedāvā padarīt rēķinu pārvaldīšanu par vienkāršu un ātru. Sistēma ir lietojama interneta vidē un tai ir iespējams pieslēgties no jebkuras vietas pasaulē, kur ir pieejams internets. Var lietot sistēmu no viedtālruņa vai planšetdatora, atrodoties komandējumā, mājās vai pat pludmalē.

Mūsdienās vairs nav populāras programmas, kuras ir jāinstalē uz datora. Cilvēki grib būt mobilāki un plašāk izmanto modernas tehnoloģijas. Tiešsaistes rēķinu izrakstīšanas sistēmām ir vairākas priekšrocības. Nav mazsvarīgi, ka tiešsaistes sistēmas ir drošas, jo visi dati tiek glabāti uz serveriem, un lietotāju datiem tiek taisītas rezerves kopijas, kas pasargā no informācijas pazušanas. Billflip saviem klientiem piedāvā profesionālus rēķinu paraugus, kuri noteikti uzlabos uzņēmuma tēlu. Uzsvaru Billflip komanda liek uz lietošanas vienkāršību. Sistēma ir daudz dažādu funkciju, bet tā ir vienkārša un saprotama dažādu lietotāju līmeņiem.

Billflip rēķinu izrakstīšanas sistēmai ir viena ļoti noderīga funkcija, kas var būt īpaši aktuāla vasarā. Sistēma piedāvā uztaisīt regulāro rēķinu, definējot cik bieži tas tiks izsūtīts klientam. Tas der uzņēmējiem, kuri regulāri sniedz regulārus pakalpojumus. Piemēram, ja uzņēmējs iznomā biroja telpu, tad, uztaisot regulāro rēķinu, viņš var izvēlēties sūtīt rēķinu klientam reizi mēnesi. Sistēma reizi mēnesi uztaisīt rēķinu lietotāja klientam un nosūtīs to uz viņa e-pastu. Šī funkcija ļoti patīk sistēmas lietotājiem, jo ļauj ietaupīt daudz laika. Diemžēl, šī funkcija der tikai regulāriem pakalpojumiem un precēm.

Izvēloties pareizus risinājumus savam biznesam, uzņēmējs var pagūt gan efektīvi strādāt, gan atpūsties. Novēlu visiem saulainu un veiksmīgu vasaru!

6 Dec 2010